MOJE KLIPY MUZYCZNE

MOJE KLIPY MUZYCZNE
Idź do spisu treści

Menu główne:


WSTĘPNa tej stronie zamieszczam próbki moich klipów muzycznych wykonanych na prośbę
moich znajomych, miłośników piosenek Damiana Holeckiego, Mony Lisy, Arisy Vinci i innych. Będa też prezentowane zespoły takie, jak np. FOR YOU czy DUO FENIX.
Piosenki te są na ogół mało znane, ale cieszą się popularnością w tzw. drugim obiegu lub regionalnie. Niejednokrotnie też były one eksponowane na YouTube, ale ostatnio z uwagi na nasilenie restrykcji związanych z prawami autorskimi, muszą uciekać nawet do trzeciego obiegu.
Pliki video zostały mocno skompresowane, jakość dźwięku też nie jest za wysoka, ale to tylko próbki możliwe do ewentualnego ściągnięcia przy pomocy np. RealPlayera. Trzeba też poczekać, aż klipy załadują się do odtwarzaczy, co jest zależne przede wszystkim od szybkości łącza internetowego. Każdy odtwarzacz ma swoje kontrolki, co umożliwia wybór odtwarzanej melodii. Nie w każdej przeglądarce zobaczymy te kontrolki, lepiej i szybciej ładują się te strony w systemowym Internet Explorerze, aniżeli np. w Mozilla Firefox, który często pokazuje błędy i może się zawieszać. Kontrolki ODTWARZAJ/ZATRZYMAJ, (jeśli są niewidoczne) wywołamy zawsze prawym klawiszem myszy. Zalecam więc stosowanie systemowego IE lub doinstalowanego, gdyż ta przeglądarka lepiej sobie radzi z obsługą streamingu video. Oczywiście jej najnowsze wersje IE 10 i IE 11 (dla Win 7 i wyźszych). Ostatnia optymalizacja kodu HTML pozwala już na w miarę swobodne odtwarzanie video w Firefoxie.

Zamieszczone tutaj klipy będą okresowo zmieniane na inne. To samo dotyczy grafik i innych elementów.
Część z zamieszczonych tutaj klipów pochodzić będzie z moich produkcji istniejących już na YouTube, głównie wymienionych wcześniej wykonawców. Będę też promował klipy tworzone przez samych wykonawców dla reklamy ich płyt oraz podawał adresy, gdzie te CD lub DVD można legalnie nabyć. Oto pierwsze z nich: SOHO i sklep internetowy telewizji regionalnej.


UWOLNIJ SWOJĄ MUZYKĘ - tu kupisz pojedyncze piosenki po 1,50-3,00 zł lub całe albumy do ściągnięcia w formacie mp3
TELEWIZJA ŚLĄSKA- płyty DVD, CD, VCD oraz 3 CD Box-y. Bogaty wybór, niskie ceny.

Sam w tych miejscach nabywałem muzykę, mam założone konta i dlatego mogę je śmiało polecić.


 
Rozpoczęto 12 lutego 2012. Uaktualnienie 25 października 2014 r.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego